VITAMÍNY PRE ŇU a NEHO – 100% prírodný produkt čerstvých rastlinných zdrojov v BIO & RAW

VITAMÍNY PRO ŇU / NEHO

vitaminy

Vitamíny pro ŇU / NEHO: energizujúce raw vitamíny a minerály

KDE KÚPIŤ

Príroda nám dodáva všetky energizujúce raw vitamíny a minerály, ktoré potrebujeme, koncentrované v rastlinných potravinách, ktoré bežne jeme. Bohužiaľ, naša pôda je zbavená potrebných živín a čoraz viac z nás je menej životodarných organických rastlín. Je najvyšší čas hľadať riešenia späť v prírode. Vitamíny Sunwarrior sú čisto prírodné, pochádzajú len z rastlinných zdrojov a sú tepelne nespracované. Každá kapsula pochádza priamo z prírodných potravín, ktoré nám toľko chýbajú. Sú napchaté vitamínmi, minerálmi, fytonutrientmi, enzýmmi a antioxidantmi.

no-gmo-sunwarrior

 • vysoko vstrebateľné *
 • bohaté na antioxidanty *
 • bylinky spomaľujúce starnutie *
 • živé probiotické kultúry a enzýmy *
 • patentovaná zmes pre dlhší život *
 • žiadne spojivá ani plnidlá *
 • z raw zdroja potravín

VITAMÍNY PRE ŇU

Zloženie: Organická vitamínová a minerálna zmes: karí, guava, citrón, sesbánia, amla, bazalka svätá, extrakt z oreláníka farbiarskeho. Zmes dlhovekosti: Kultivovaný organický mladý jačmeň, organický koreň kurkumy, organická rhodiola rosea, Muira puama, koreň horčiaka mnohokvetého, organický plod čučoriedky, organický koreň Maca, extrakt z grepových jadier, organický cordyceps, zmes enzýmov (amyláza, celuláza, proteáza, laktáza, lipáza, maltáza, bromelaín a invertáza), probiotická zmes 2 miliardy KTJ *** (Lactobacillus, Acidophilus, Lactobacillus Casei, Lacto Bacillus rhamnosus, Bifidobacterium bifidum, Lactobacillus salivarius, Lactobacillus Plantarum and Lactobacillus Lactis), a stopové minerály na rastlinnej báze. *** V čase výroby.

Ďalšie zložky: Kóšer organická želatína.

Odporúčané použitie: 1 kapsula 3-krát denne spolu s jedlom.

Rovnako ako v prípade každého iného výživového doplnku, mali by ste sa poradiť o použití tohto produktu s lekárom ešte pred začatím stravovacieho režimu obsahujúcom tento výrobok. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak ste osoba dojčiaca, tehotná alebo zvažujúca tehotenstvo, mali by ste skonzultovať užívanie tohto produktu s lekárskym odborníkom skôr, než ho začnete užívať.

*Toto vyhlásenie nebolo zhodnotené Úradom pre potraviny a liečivá. Tento produkt nie je určený na diagnózu, liečbu ani prevenciu akejkoľvek choroby.

Podrobný opis a detailné informácie

Recept na dlhovekosť

Raw Vitamins For Her obsahujú zmes Protistarnúcich byliniek a superpotravín, bohatých na antioxidanty a fytoživiny, ktoré ochraňujú pokožku, oči, mozog, kĺby a srdce pred voľnými radikálmi. Tie spôsobujú poškodenie buniek, čo vedie k predčasnému starnutiu. Tieto bylinky a rastliny boli starostlivo vybrané pre svoje protistárnuce vlastnosti a potom skombinované s vitamínmi od Sunwarrioru. Dokonalú súčinnosť všetkých zložiek môžete cítiť po celom tele.

Vitamíny

Vitamíny v našich Vitamins For Her pochádzajú iba z organických rastlinných zdrojov, vrátane hojného množstva vitamínov skupiny B a vitamínu D3 z lišajníka. Tekuté skupenstvo tohto mocného suplementu napomáha využiteľnosti dôležitých vitamínov, ktoré telo potrebuje k správnemu fungovaniu. Tieto vitamíny sú užívané v celom našom tele k riadeniu metabolizmu a k budovaniu a oprave tkaniva. Okrem iného tiež slúžia ako antioxidanty a kľúčové súčasti hormónov a neuroprenášačov.

Väčšina ostatných multivitamínov sa spolieha na syntetické látky, vitamíny produkované v laboratóriách za použitia kamennouhoľného dechtu, vedľajších ropných produktov, acetónu, acetylénu, chemikálií a kyselín. Tieto syntetické vitamíny sa nenachádzajú prirodzene v žiadnej strave a majú nepriaznivé vedľajšie účinky. Sunwarrior nepoužíva absolútne žiadnu syntetiku, chemikálie, plnidlá, spojivá ani umelé prísady. Vitamins For Her obsahujú iba vitamíny a minerály, ktoré naše telo bez problémov rozozná a zúžitkuje.

 • raw vegánske vitamíny pre pevnejšie zdravie
 • žiadna syntetika, iba prírodné rastliny, ovocie, zelenina a bylinky
 • žiadne umelé prísady, ktoré môže telo spracovať ako neznámu alebo toxickú látku
 • bohatý zdroj vitamínov skupiny B, beta-karoténu (vitamín A), vitamínu C, vitamínu E a vitamínu D3

Makrominerály

Vitamins For Her tiež obsahujú základné makrominerály, ako sú vápnik, horčík, fosfor, draslík, a síra. Pre lepšiu vstrebateľnosť sú tieto minerály rozptýlené v tekutine s kyselinou fulvovou.

 • pretože dobre vyživujú bunky, navodzujú pocit telesnej a duševnej pohody
 • pôsobia ako základný stavebný kameň pre enzýmy celého tela
 • pomáhajú dôkladne hydratovať
 • sú kľúčovými zložkami metabolizmu i trávenia
 • pomáhajú budovať silné svaly a kosti

Stopové minerály

Stopové minerály zahŕňajú železo, mangán, meď, jód, molybdén a selén. Sú síce potrebné iba v malom množstve, ale stále nesmierne dôležité pre transport kyslíka, telesný rast a vývoj, opravu tkanív, zdravie kostí, tvorbu chrupavky a údržbu bunkových membrán. Imunitný Štít obsahuje viac ako 60 ďalších minerálov. Mnoho z nich predstavuje veľký prínos pre naše telo, napriek tomu, že nie sú počítané medzi základné minerály.

 • rozpustené v kyseline fulvové pre ľahké trávenie, vstrebávanie a prijatie
 • starostlivo vyživujú bunky pre pocit životnej pohody
 • kyselina fulvová pomáha absorbovať iba také množstvo, aké telo vie využiť
 • ich nedostatok spôsobuje šedivenie vlasov, vrásky a ďalšie prejavy starnutia

Nutričné ​​informácie

Veľkosť porcie: 3 kapsule

Počet porcií v balení: 30

Množstvo v porcii % DDD
**Vitamín A 5000 IU 100%
*Vitamín B1 25 mg 1560%
*Vitamín B2 25 mg 1380%
*Vitamín B3 35 mg 175%
*Vitamín B5 60 mg 1200%
*Vitamín B6 50 mg 2500%
*Vitamín B12†† 6 mcg 100%
*Folát 400 mcg 100%
*Vitamín C 100 mcg 150%
*Vitamín D3 800 iu 200%
*Železo 18 mg 100%
*Vitamín E 100 iu 665%
**Vitamín K2 6 mcg 10%
*Biotin 100 mcg 33%
*Vápnik 20 mg 2%
*Zinek 7,5 mg 70%
*Meď 1,5 mcg 10%
*Chróm 120 mcg 100%
*Mangán 2 mg 100%
*Draslík 20 mg 1%
*Selén 70 mcg 33%
*Horčík 10 mg 3%
Vláknina <1g 1%

 

Percentá odporúčanej dennej dávky sú stanovené podľa stravovacieho plánu o 2000 kalóriách. Vaša denná dávka sa môže líšiť v závislosti na Vašom kalorickom výdaji. Hodnoty odporúčanej dennej dávky sú merané v čase balenia produktu.

* Z organického rastlinného zdroja.

** Z rastlinného zdroja.

† † Mehtylcobalarnin B12

VITAMÍNY PRE NEHO

Príroda nám dodáva všetky energizujúce raw vitamíny a minerály, ktoré potrebujeme, koncentrované v rastlinných potravinách, ktoré bežne jeme. Bohužiaľ, naša pôda je zbavená potrebných živín, a čoraz viac z nás je menej životodarných organických rastlín. Je najvyšší čas hľadať riešenia späť v prírode. Vitamíny Sunwarrior sú čisto prírodné, pochádzajú len z rastlinných zdrojov a sú tepelne nespracované. Každá kapsula pochádza priamo z prírodných potravín, ktoré nám toľko chýbajú. Sú napchaté vitamínmi, minerálmi, fytonutrientmi, enzýmmi a antioxidantmi.

 • vysoko vstrebateľné *
 • bohaté na antioxidanty *
 • bylinky spomaľujúce starnutie *
 • živé probiotické kultúry a enzýmy *
 • patentovaná zmes pre dlhší život *
 • žiadna spojivá ani plnidlá *
 • z raw zdroja potravín

Zloženie: Organická vitamínová a minerálna zmes: karí, guava, citrón, sesbánia, amla, bazalka svätá, extrakt z oreláníku farbiarskeho. Zmes dlhovekosti: Kultivovaný organický mladý jačmeň, organický koreň kurkumy, kvercetín, organická rhodiola rosea, sibírsky ženšen, koreň horčiaka mnohokvetého, organický plod čučoriedky, organický koreň Maca, extrakt z grepových jadier, organický cordyceps, zmes enzýmov (amyláza, celuláza, proteáza, laktáza, lipáza, maltáza, bromelaín a invertáza), probiotická zmes 2 miliardy KTJ *** (Lactobacillus, Acidophilus, Lactobacillus Casei, Lacto Bacillus rhamnosus, Bifidobacterium bifidum, Lactobacillus salivarius, Lactobacillus Plantarum and Lactobacillus Lactis), a stopové minerály na rastlinnej báze . *** V čase výroby.

Ďalšie zložky: Kóšer organická želatína.

Odporúčané použitie: 1 kapsula 3-krát denne spolu s jedlom.

Rovnako ako v prípade každého iného výživového doplnku, mali by ste sa poradiť o použití tohto produktu s lekárom ešte pred začatím stravovacieho režimu obsahujúcom tento výrobok. Uchovávajte mimo dosahu detí.
*Toto vyhlásenie nebolo zhodnotené Úradom pre potraviny a liečivá. Tento produkt nie je určený na diagnózu, liečbu ani prevenciu akejkoľvek choroby.

Podrobný opis a detailné informácie

Recept na dlhovekosť

Raw Vitamins For Him obsahujú zmes Protistarnúci byliniek a superpotravín, bohatých na antioxidanty a fytoživiny, ktoré ochraňujú pokožku, oči, mozog, kĺby a srdce pred voľnými radikálmi. Tie spôsobujú poškodenie buniek, čo vedie k predčasnému starnutiu. Tieto bylinky a rastliny boli starostlivo vybrané pre svoje protistárnuce vlastnosti a potom skombinované s vitamínmi od Sunwarrioru. Dokonalú súčinnosť všetkých zložiek môžete cítiť po celom tele.

Vitamíny

Vitamíny v našich Vitamins For Him pochádzajú iba z organických rastlinných zdrojov, vrátane hojného množstva vitamínov skupiny B a vitamínu D3 z lišajníka. Tekuté skupenstvo tohto mocného suplementu napomáha využiteľnosti dôležitých vitamínov, ktoré telo potrebuje k správnemu fungovaniu. Tieto vitamíny sú užívané v celom našom tele k riadeniu metabolizmu a k budovaniu a oprave tkaniva. Okrem iného tiež slúžia ako antioxidanty a kľúčové súčasti hormónov a neuroprenášačov.

Väčšina ostatných multivitamínov spolieha na syntetické látky, vitamíny produkované v laboratóriách za použitia kamennouhoľného dechtu, vedľajších ropných produktov, acetónu, acetylénu, chemikálií a kyselín. Tieto syntetické vitamíny sa nenachádzajú prirodzene v žiadnej strave a majú nepriaznivé vedľajšie účinky. Sunwarrior nepoužíva absolútne žiadnu syntetiku, chemikálie, plnidlá, spojivá ani umelé prísady. Vitamins For Him obsahujú iba vitamíny a minerály, ktoré naše telo bez problémov rozozná a zúžitkuje.

 • raw vegánskej vitamíny pre pevnejšie zdravie
 • žiadna syntetika, iba prírodné rastliny, ovocie, zelenina a bylinky
 • žiadne umelé prísady, ktoré môže telo spracovať ako neznámu alebo toxickú látku
 • bohatý zdroj vitamínov skupiny B, beta-karoténu (vitamín A), vitamínu C, vitamínu E a vitamínu D3

Makrominerály

Vitamins For Her tiež obsahujú základné makrominerály, ako sú vápnik, horčík, fosfor, draslík, a síra. Pre lepšiu vstrebateľnosť sú tieto minerály rozptýlené v tekutine s kyselinou fulvovou.

 • pretože dobre vyživujú bunky, navodzujú pocit telesnej a duševnej pohody
 • pôsobia ako základný stavebný kameň pre enzýmy celého tela
 • pomáhajú dôkladne hydratovať
 • sú kľúčovými zložkami metabolizmu i trávenia
 • pomáhajú budovať silné svaly a kosti

Stopové minerály

Stopové minerály zahŕňajú železo, mangán, meď, jód, molybdén a selén. Sú síce potrebné iba v malom množstve, ale stále nesmierne dôležité pre transport kyslíka, telesný rast a vývoj, opravu tkanív, zdravie kostí, tvorbu chrupavky a údržbu bunkových membrán. Imunitný Štít obsahuje viac ako 60 ďalších minerálov. Mnoho z nich predstavuje veľký prínos pre naše telo, napriek tomu, že nie sú počítané medzi základné minerály.

 • rozpustené v kyseline fulvové pre ľahké trávenie, vstrebávanie a prijatie
 • starostlivo vyživujú bunky pre pocit životnej pohody
 • kyselina fulvová pomáha absorbovať iba také množstvo, aké telo vie využiť
 • ich nedostatok spôsobuje šedivenie vlasov, vrásky a ďalšie prejavy starnutia

Nutričné ​​informácie

Veľkosť porcie: 3 kapsule

Počet porcií v balení: 30

Množstvo v porcii % DDD
**Vitamín A 5000 IU 100%
*Vitamín B1 25 mg 1560%
*Vitamín B2 25 mg 1380%
*Vitamín B3 35 mg 175%
*Vitamín B5 60 mg 1200%
*Vitamín B6 50 mg 2500%
*Vitamín B12†† 6 mcg 100%
*Folát 400 mcg 100%
*Vitamín C 100 mcg 150%
*Vitamín D3 800 iu 200%
*Vitamín E 100 iu 665%
**Vitamín K2 6 mcg 10%
*Biotín 100 mcg 33%
*Vápnik 20 mg 2%
*Zinek 7,5 mg 70%
*Meď 1,5 mcg 10%
*Chróm 120 mcg 100%
*Mangán 2 mg 100%
*Draslík 20 mg 1%
*Selén 70 mcg 33%
*Horčík 10 mg 3%
Vláknina <1g 1%

† Percentá odporúčanej dennej dávky sú stanovené podľa stravovacieho plánu o 2000 kalóriách. Vaša denná dávka sa môže líšiť v závislosti na Vašom kalorickom výdaji. Hodnoty odporúčanej dennej dávky sú merané v čase balenia produktu.

* Z organického rastlinného zdroja.

** Z rastlinného zdroja.

† † Mehtylcobalarnin B12