LIQUID LIGHT – detoxikačný prostriedok plný prírodných minerálov

LIQUID LIGHT (TEKUTÉ SVETLO)

liquid-light

Liquid Light: mineralizovaná Solárna Energia

KDE KÚPIŤ

Liquid Light, inak tiež Tekuté svetlo, je náš názov pre „mineralizovanú Solárnu Energiu“. Tieto minerály sú vo forme lúčov zachytávané zdravou vegetáciou spoločne s výrobou fulvového komplexu. Potom sú extrahované z nedotknutých rastlinných skamenelín za použitia čistej studenej vody.

Liquid Light poskytuje:

 • účinné elektrolyty vyrobené prírodou
 • viac ako 72 stopových minerálov a prvkov doplnených o kyselinu fulvovou
 • zlepšenú absorbciu vitamínov, minerálov, aminokyselín a ďalších živín *
 • vyššiu výkonnosť a energiu

Odporúčané použitie: Užívajte jednu plnú odmerku denne, alebo podľa svojich potrieb. Môže byť používaný samostatne, s vodou alebo šťavou.

Rovnako ako v prípade každého iného výživového doplnku, mali by ste sa poradiť o použití tohto produktu s lekárom ešte pred začatím stravovacieho režimu obsahujúcom tento výrobok. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak ste osoba dojčiaca, tehotná alebo zvažujúca tehotenstvo, mali by ste skonzultovať užívanie tohto produktu s lekárskym odborníkom skôr, než ho začnete užívať.

*Toto vyhlásenie nebolo zhodnotené Úradom pre potraviny a liečivá. Tento produkt nie je určený na diagnózu, liečbu ani prevenciu akejkoľvek choroby.

Podrobný opis a detailné informácie

Kyselina fulvová

Kyselina fulvová (nepliesť s kyselinou listovou) je prírodná zložka, nachádzajúca sa v bohatom, organickom humuse alebo v akejkoľvek organickej pôde bohatej na živiny. Vzniká pri procese, pri ktorom mikróby rozkladajú organické látky. Tieto mikróby v rámci symbiózy obopínajú korene rastlín. Kým tieto rastliny poskytujú mikróbom ochranu proti slnku a vetru, mikróby slúži rastlinám ako dokonalý prostriedok pri vstrebávaní vitamínov a minerálov zo zeme.

Kyselina fulvová nie je ani kyselina, ani minerál, ale malá komplexné čiastočka s unikátnou schopnosťou priťahovať a udržať negatívne aj pozitívne ióny. To z nej robí nepostrádateľného kuriéra vitamínov a minerálov.

 • prepravca živín, pomáhajúca pri trávení, vstrebávaní a asimilácii
 • zlepšuje vstrebateľnosť a biologickú dostupnosť potravín a suplementov
 • polyelektrolyty podporujúce zavodňovanie
 • má ​​funkciu antioxidantu, vymetá z organizmu voľné radikály
 • nabaľuje na seba odpad a toxíny a vyvádza ich von z tela, čím ho detoxikuje
 • zvyšuje produktivitu mnohých enzýmov, zapája sa do procesu trávenia, metabolizmu, syntézy bielkovín, asistuje pri obnove buniek

Makrominerály

Liquid Light tiež obsahuje základné makrominerály, ako sú vápnik, horčík, fosfor, draslík, a síra. Pre lepšiu vstrebateľnosť sú tieto minerály rozptýlené v tekutine s kyselinou fulvovou.

 • pretože dobre vyživujú bunky, navodzujú pocit telesnej a duševnej pohody
 • pôsobia ako základný stavebný kameň pre enzýmy celého tela
 • pomáhajú dôkladne hydratovať
 • sú kľúčovými zložkami metabolizmu i trávenia
 • pomáhajú budovať silné svaly a kosti

Stopové minerály

Stopové minerály zahŕňajú železo, mangán, meď, jód, molybdén a selén. Sú síce potrebné iba v malom množstve, ale stále nesmierne dôležité pre transport kyslíka, telesný rast a vývoj, opravu tkanív, zdravie kostí, tvorbu chrupavky a údržbu bunkových membrán. Liquid Light obsahuje viac ako 60 ďalších minerálov. Mnoho predstavuje veľký prínos pre naše telo, napriek tomu že nie sú počítané medzi základné minerály.

 • rozpustené v kyseline fulvové pre ľahké trávenie, vstrebávanie a prijatie
 • starostlivo vyživujú bunky pre pocit životnej pohody
 • kyselina fulvová pomáha absorbovať iba také množstvo, aké telo vie využiť
 • ich nedostatok spôsobuje šedivenie vlasov, vrásky a ďalšie prejavy starnutia

Nutričné ​​informácie

Veľkosť porcie: 28,35 gramu

Počet porcií v balení: približne 32

Množstvo v porcii % DDD
Železo 3,8 mg 20%
Jód 75 mcg 50%
Chrom 5,6 mcg 4%
Molybdén 5,3 mcg 8%
Tekutá Žiara 28 mg *
Patentovaná zmesĎalšie zložky: čistená voda, patentovaná zmes horčíka, oxidu kremičitého, zinku a selénu

 

Hodnoty odporúčanej dennej dávky merané v čase prípravy produktu.

*Odporúčaná denná dávka nebola stanovená

† Komplex Liquid Light je komplex kyseliny fulvové prírodného pôvodu, obsahujúce stopové množstvo týchto minerálov a prvkov: bárium, bizmut, bór, bromid, vápnik, uhlík, cezium, kobalt, meď, európium, gadolínium, gálium, germánium, zlato, hafnium, Holmium, vodík, indium, jód, irídium, železo, lantán, lítium, lutécium, horčík, mangán, molybdén, neodym, nikel, Niobium, dusík, kyslík, paládium, fosfor, platina, draslík, prazeodym, rénium, rubídium, samárium, skandium, selén, oxid kremičitý, striebro, sodík, stroncium, síra, tantal, telúr, Terbium, túlium, cín, titán, volfrám, vanád, ytterbium, ytrium, zinok, zirkónium