IMMUNE SHIELD – Imunitný štít

IMMUNE SHIELD

immune-shield

Immune Shield: poskytuje najúčinnejšie striebro pre správne trávenie a vstrebávanie živín

KDE KÚPIŤ

Immune Shield je prírodný minerálny komplex tvorený kyselinou fulvovou, posilnený o ióny striebra. Tento komplex poskytuje to najúčinnejšie striebro pre správne trávenie a vstrebávanie živín. Prítomnosť strieborných iónov, ktoré boli do výrobku pridané pomocou patentovanej technológie, dodáva prevratný druh striebra k podpore imunitného systému. Tieto molekuly zaisťujú účinnejší spôsob distribúcie strieborných iónov po celom tele bezpečným spôsobom, a to aj vo vysokých dávkach (viac ako 50 ppm), bez toho, aby hrozilo nebezpečenstvo nahromadenia prebytočných častíc striebra vo svalovom tkanive. Tento obohatený komplex Vám zaručuje maximálny stupeň účinnosti, ochrany a výkonnosti.

 • Immune Shield dodáva mikroionty striebra a 71 stopových minerálov do všetkých tkanív, tekutín a buniek, čím podporuje imunitný systém v boji proti útokom z vonku
 • striebro veľkosti iónov je menšie a lepšie vstrebateľné ako koloidné striebro
 • môže byť užívaný denne pre podporu imunity, alebo každých 20 až 30 minút pri akýchkoľvek príznakoch ťažkostí

Rovnako ako v prípade každého iného výživového doplnku, mali by ste sa poradiť o použití tohto produktu s lekárom ešte pred začatím stravovacieho režimu obsahujúcom tento výrobok. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak ste osoba dojčiaca, tehotná alebo zvažujúca tehotenstvo, mali by ste skonzultovať užívanie tohto produktu s lekárskym odborníkom skôr, než ho začnete užívať.

*Toto vyhlásenie nebolo zhodnotené Úradom pre potraviny a liečivá. Tento produkt nie je určený na diagnózu, liečbu ani prevenciu akejkoľvek choroby.

Podrobný opis a detailné informácie

Iónové striebro

Strieborné ióny sú najmenšie možné čiastočky striebra. Tieto atómy sú germicídne, zabíjajú plesne, baktérie, parazity a veľké množstvo vírusov. Striebro sa používalo ako antibiotikum po celé stáročia a je stále používané na liečbu popálenín a čistenie a sterilizáciu nemocničného vybavenia, ktoré nemôže byť zahrievané.

 • nakopáva imunitný systém a urýchľuje proces liečby
 • iónové striebro je bezpečnejšie a účinnejšie ako striebro koloidné
 • atómy striebra sú jednoduchšie rozptyľované v tekutinách, čo zaručuje lepšiu vstrebateľnosť
 • kyselina fulvová dodáva strieborné ióny do buniek
 • kyselina fulvová zabraňuje hromadeniu striebra v tkanive

Kyselina fulvová

Kyselina fulvová (nepliesť s kyselinou listovou) je prírodná zložka, nachádzajúce sa v bohatom, organickom humuse alebo v akejkoľvek organickej pôde bohatej na živiny. Vzniká pri procese, pri ktorom mikróby rozkladajú organické látky. Tieto mikróby v rámci symbiózy obopínajú korene rastlín. Kým tieto rastliny poskytujú mikróbom ochranu proti slnku a vetru, mikróby slúžia rastlinám ako dokonalý prostriedok pri vstrebávaní vitamínov a minerálov zo zeme.

Kyselina fulvová nie je ani kyselina, ani minerál, ale malá komplexná čiastočka s unikátnou schopnosťou priťahovať a udržať negatívne aj pozitívne ióny. To z nej robí nepostrádateľného kuriéra vitamínov a minerálov.

 • prepravca živín, pomáhajúca pri trávení, vstrebávaní a asimilácii
 • zlepšuje vstrebateľnosť a biologickú dostupnosť potravín a suplementov
 • polyelektrolyty podporujúce zavodňovanie
 • má ​​funkciu antioxidantu, vymetá z organizmu voľné radikály
 • nabaľuje na seba odpad a toxíny a vyvádza ich von z tela, čím ho detoxikuje
 • zvyšuje produktivitu mnohých enzýmov, zapája sa do procesu trávenia, metabolizmu, syntézy bielkovín, asistuje pri obnove buniek

Makrominerály

Immune Shield tiež obsahuje základné makrominerály, ako sú vápnik, horčík, fosfor, draslík, a síra. Pre lepšiu vstrebateľnosť sú tieto minerály rozptýlené v tekutine s kyselinou fulvovou.

 • pretože dobre vyživujú bunky, navodzujú pocit telesnej a duševnej pohody
 • pôsobia ako základný stavebný kameň pre enzýmy celého tela
 • pomáhajú dôkladne hydratovať
 • sú kľúčovými zložkami metabolizmu i trávenia
 • pomáhajú budovať silné svaly a kosti

Stopové minerály

Stopové minerály zahŕňajú železo, mangán, meď, jód, molybdén a selén. Sú síce potrebné iba v malom množstve, ale stále nesmierne dôležité pre transport kyslíka, telesný rast a vývoj, opravu tkanív, zdravie kostí, tvorbu chrupavky a údržbu bunkových membrán. Immune Shield obsahuje viac ako 60 ďalších minerálov. Mnoho predstavuje veľký prínos pre naše telo, napriek tomu že nie sú počítané medzi základné minerály.

 • rozpustené v kyseline fulvové pre ľahké trávenie, vstrebávanie a prijatie
 • starostlivo vyživujú bunky pre pocit životnej pohody
 • kyselina fulvová pomáha absorbovať iba také množstvo, aké telo vie využiť
 • ich nedostatok spôsobuje šedivenie vlasov, vrásky a ďalšie prejavy starnutia

Nutričné ​​informácie

Veľkosť porcie: ½ čajovej lyžičky (2,5 ml)

Počet porcií v balení: 95

Množstvo v porcii % DDD
Striebro veľkosti iónov (50 ppm) 2,4 mg *
Patentovaná zmes **
Ďalšie zložky: čistená voda

 

Hodnoty odporúčanej dennej dávky merané v čase prípravy produktu.

Odporúčané použitie: ½ čajovej lyžičky každých 20-30 minút v prípade akýchkoľvek príznakov, alebo ½ čajovej lyžičky denne pre odolný imunitný systém

** Komplex Immune Shield je komplex kyseliny fulvové prírodného pôvodu, obsahujúce stopové množstvo týchto minerálov a prvkov: bárium, bizmut, bór, bromid, vápnik, uhlík, cezium, kobalt, meď, európium, gadolínium, gálium, germánium, zlato, hafnium, Holmium, vodík, indium, jód, irídium, železo, lantán, lítium, lutécium, horčík, mangán, molybdén, neodym, nikel, Niobium, dusík, kyslík, paládium, fosfor, platina, draslík, prazeodym, rénium, rubídium, samárium, skandium, selén, oxid kremičitý, striebro, sodík, stroncium, síra, tantal, telúr, Terbium, túlium, cín, titán, volfrám, vanád, ytterbium, ytrium, zinok, zirkónium

Neotvorené balenie skladujte mimo priameho dosahu slnečného svetla a žiaru

* Odporúčaná denná dávka nebola stanovená