RYŽOVÝ PROTEIN – 100% prírodný ryžový bielkovinový prášok v RAW kvalite

RÝŽOVÝ PROTEÍN

proteiny_all

Vychutnajte si ryžový proteín v príchuti: Čokoláda, Vanilka, Neochutený !

KDE KÚPIŤ

Dokonalý, raw superprotein na rastlinnej báze. Vytvorený pre jedincov, ktorí si vážia svoje zdravie a fyzickú kondíciu. Ideálne pre tých, ktorí chcú budovať svalstvo, zredukovať podkožný tuk a zlepšiť športovú výkonnosť.

no-gmo-sunwarrior

 • Klasický proteín od Sunwarrioru je 100% rastlinný, zásadotvorný a poskytuje kompletnú škálu esenciálnych aminokyselín.
 • Bielkoviny sú nevyhnutné pre obnovu svalového tkaniva, spaľovanie tuku a budovanie odolného organizmu *
 • Klasický proteín od Sunwarrioru je hypoalergénny a vhodný pre všetkých – mladých, starých, mužov aj ženy, nielen pre vegánov a vegetariánov!
 • Klasický proteín od Sunwarrioru je bezlepkový, neobsahuje geneticky modifikované organizmy, ani žiadne chemikálie, kyseliny alebo rozpúšťadlá *

Sunwarrior používa pôvodný, nízkoteplotný enzymatický proces, spracúvajúci zrná hnedej ryže vrátane klíčkov, endospermu a otrúb. Výsledkom tohto unikátneho procesu je krémový, jemný, výborne rozpustný proteín. A čo je najdôležitejšie, chutí jednoducho skvele!

Podrobný opis a detailné informácie

Komplexné bielkovina

Proteín z hnedej ryže obsahuje všetkých 9 esenciálnych aminokyselín, ktorý si telo nevie samo vytvoriť, ale napriek tomu je nutné k tvorbe celého svalového tkaniva, hormónov a enzýmov, bez ktorých nevieme prežiť. Ryžový proteín, na rozdiel od ostatných rastlinných proteínov nepostráda žiadny z týchto kľúčových stavebných kameňov bielkovín. Jeho aminokyselinový profil je porovnateľný so srvátkovým proteínom a oveľa lepšií ako u proteínu sójového.

Hypoalergénne

Srvátkové a sójové proteíny môžu spôsobovať alergické reakcie a citlivosť na potraviny. Srvátkový proteín je vyrábaný ako vedľajší produkt mliečnych výrobkov, takže môže ľuďom s citlivosťou na laktózu spôsobovať problémy. Bohužiaľ, nie sú sami. Mnoho ľudí, ktorí ľahko znášajú mliečne výrobky, stále trápi plynatosť, nadúvanie a ťažkosti spojené s trávením. Sója obsahuje fytoestrogény, ktoré napodobňujú ľudský hormón a spôsobujú tak problémy. Alergie na sóju sú tiež veľmi časté. Naproti tomu je ryža neobyčajne bezpečnou, šetrnou a hypoalergénnou variantou pre Váš tráviaci systém. Ryža je dokonalý zdroj bielkovín, ktoré nedráždia žalúdok a nespôsobujú nadúvanie ani nebezpečné alergické reakcie.

Ryžový proteín je bezpečnou voľbou pre vegánov a vegetariánov, ktorí sa chcú vyhnúť živočíšnym produktom, prítomným v srvátkových, kazeínových a vaječných proteínoch.

A nielen oni z neho môžu ťažiť vo svoj prospech. Ryžový proteín nie je len pre vegánov, predstavuje totiž hojný zdroj bielkovín a kompletnú škálu aminokyselín pre všetkých, nezáleží na úrovni aktivity ani na životnom štýle.

Regenerácie svalov

Ako kompletná bielkovina je klasický proteín od Sunwarrioru vždy pripravený obnoviť svalové tkanivo po náročnom tréningu. Ryžový proteín je vstrebávaný o niečo pomalšie ako srvátkový, čo ho pasuje na post ideálneho predtréningového nápoja a skvelého zdroja bielkovín pre vytrvalostných atlétov.

Spaľovanie tuku

Bielkoviny vytvárajú termický efekt, čím zahrievajú telo a doslova tak spaľujú oveľa viac kalórií než akákoľvek iná potravina. To všetko sa deje preto, že bielkoviny spotrebujú viac energie pri trávení, takže budete páliť kalórie aj niekoľko hodín po jedle. Kvalitné zdroje čistých bielkovín, ako sú tie v ryžovom proteíne, sú ideálnym doplnkom akejkoľvek redukčnej diéty.

Odporúčané užívanie

Zmiešajte 1 odmerku s 250 – 300 ml vody, mandľového mlieka, kokosového mlieka alebo s vašim obľúbeným nápojom. Dobre rozpustný v miešaných nápojoch, smoothies apod. Pripravené produkty uchovávajte v chladničke a spotřebujte v ten istý deň. Balenie skladujte mimo dosahu slnečného svetla a žiarenia.

Viac informácií o proteínu od Sunwarrior

 • 80% proteínu – proteín od Sunwarrioru má najvyšší obsah proteínov na trhu zo všetkých raw, nesójových proteínov, vyrobených z celozrnnej naklíčenej ryže
 • Vďaka použitiu procesu spracovania tretej generácie sme vytvorili rastlinný proteín s najlepšou chuťou na trhu, s jemnou, smotanovou textúrou, ktorý je skvele rozpustný a chutí skvele, obzvlášť v porovnaní s ostatnými proteínmi, chutiacími ako krieda a zrno. Používáme pôvodné procesy, spracúvajúce vnútorné živné pletivo a otruby z raw celozrnnej naklíčenej hnedej ryže. Tento unikátny proces dáva vzniknúť prvému kompletne hypoalergénnemu proteínu, ktorý disponuje všetkými 9 esenciálnymi aj neesenciálními aminokyselinami s perfektne vyváženým aminokyselinovým profilom.
 • Proteín Sunwarrior je na 98% zhodný s materským mliekom a pýši sa 98,2% stráviteľnosťou, čo z neho robí jeden z najlepšie stráviteľných a efektívnych proteínov v porovnaní so sójovými proteínmi a proteínmi srvátky.
 • Najvyššia hodnota čistej vstrebateľnosti zo všetkých rastlinných proteínov a najvyšší podiel aminokyselín schopných premeniť sa na bielkovinu
 • Sunwarrior vznikol nízkoteplotným, prírodným enzymatickým procesom, pri ktorom neboli použité chemikálie ani kyslé hydrolýzy (ako sa tomu deje u väčšiny proteínov).
 • Sunwarrior Proteín je prírodne bohatý na vitamíny i minerály a obsahuje vysoké množstvo antioxidantov, tokoferolu, tokotrienolu a ďalších dôležitých látok, ako sú tiamín, riboflavín, niacín, fosfor, železo a draslík.
 • Používaním proteínu od Sunwarrioru zvyšujete účinnosť a vstrebateľnosť vitamínov a minerálov. Existuje priama úmera medzi užívaním Sunwarrior proteínu a vstrebávaním vitamínov.
 • Sunwarrior je tak ľahko stráviteľný, že ho môžu bez problémov užívať dojčatá, dospelí aj ľudia pokročilejšieho veku. Svetová Zdravotnícka Organizácia do budúcna vážne zvažuje používanie Sunwarrior proteínu k výžive zle živených jedincov pre jeho hypoalergénne vlastnosti a preukázateľne výbornú vstrebateľnosť.
 • Existujú klinické testy, ktoré naznačujú, že proteín od Sunwarrioru napomáha vstrebateľnosti vitamínov u pacientov trpiacich chorobou AIDS. Ukázala sa jasná súvislosť medzi užívaním Sunwarrior proteínu a vstrebávaním vitamínov u pacientov trpiacich AIDS tam, kde ostatné proteíny pri ich užívaní nevykazovali dostatočnú účinnosť.
 • Chudnutie – Klinické testy, vykonávané v Japonsku, naznačujú, že zaradenie ryžového proteínu do svojho stravovania môže prispieť k redukcii Vašej hmotnosti, a to predovšetkým vďaka jeho vysokej miere vstrebateľnosti.
 • Cholesterol – Klinické testy ukazujú, že Sunwarrior má potenciál znižovania cholesterolu. Americký úrad pre poľnohospodárstvo ho momentálne testuje, aby zistil, či môže prispieť k znižovaniu vysokého krvného tlaku.
 • Na rozdiel od ostatných výrobcov pri procese extrakcie nepoužívame ani chemikálie, ani kyslú hydrolýzu. Pri tomto 100% organickom procese pracujeme iba s prírodnými enzýmami.

 


Klasický Proteín Čokoládový

protein-cokoladovy

Zloženie: Tepelne nespracovaná bielkovina z celozrnnej hnedej ryže, tepelne nespracované organické kakao, prírodná vanilková príchuť, čokoládový extrakt, ryžový oligodextrin, sladidlo steviol-glykozid z rastliny stévia, xantánová guma, pravá morská soľ, pektín.

Nutričné ​​informácie
Veľkosť porcie: 1 odmerka (21 gramov)
Počet porcií:
- 23 v balení 0,5 kg
- 47 v balení 1 kg

Množstvo v porcii
Kalorií: 80 Kalorií z tuku: 0

% DDD*
Tuky celkom 1g 0%
nasýtené tuky 0g 0%
transmastné tuky 0g **
Cholesterol 0mg 0%
Sodík 230mg 2%
Sacharidy celkom 3g 1%
Vláknina 2g 8%
Cukry 0g **
Bielkoviny 17g 32%
Vitamín A 0%
Vápník 6%
Vitamín C 0%
Železo 15%

*DDD je založené na diéte o 2000 kaloriách. **DDD nebolo stanovené.

Aminokyselinový profil na jednu porciu:

Alanín 784 mg
Arginín 1091 mg
Kyselina Aspartová 1456 mg
Cystín 384 mg
Kyselina glutámová 2754 mg
Glycín 504 mg
Histidín 358 mg
Izoleucín 933 mg
Leucín 1456 mg
Lyzín 819 mg
Metionín 368 mg
Fenylalanin 701 mg
Prolín 976 mg
Serín 787 mg
Treonin 760 mg
Tryptofán 250 mg
Tyrozín 656 mg
Valín 963 mg

 

Klasický Proteín Vanilkový

protein-vanilkovy

Zloženie: Tepelne nespracovaná bielkovina z celozrnnej hnedej ryže, ryžový oligodextrin, vanilkový extrakt, sladidlo steviol-glykozid z rastliny stévia, xantánová guma, pravá morská soľ, pektín.

Nutričné ​​informácie
Veľkosť porcie: 1 odmerka (21 gramov)
Počet porcií:
- 23 v balení 0,5 kg
- 47 v balení 1 kg

Množstvo v porcii
Kalorií: 80 Kalorií z tuku: 0

% DDD*
Tuky celkom 0g 0%
nasýtené tuky 0g 0%
transmastné tuky 0g **
Cholesterol 0mg 0%
Sodík 55mg 2%
Sacharidy celkom 4g 1%
Vláknina 2g 8%
Cukry 1g **
Bielkoviny 15g 30%
Vitamín A 0% 0%
Vápník 6%
Vitamín C 0%
Železo 10%

*DDD je založené na diéte o 2000 kalóriách. ** DDD nebolo stanovené.

Aminokyselinový profil na jednu porciu:

Alanín 735 mg
Arginín 1023 mg
Kyselina Aspartová 1365 mg
Cystín 360 mg
Kyselina glutamová 2582 mg
Glycín 473 mg
Histidín 336 mg
Izoleucín 875 mg
Leucín 1365 mg
Lysín 768 mg
Metionín 345 mg
Fenylalanín 657 mg
Prolín 915 mg
Serín 738 mg
Treonin 713 mg
Tryptofán 234 mg
Tyrozín 615 mg
Valín 903 mg

 

Klasický Proteín Neochutený

protein-natural

Zloženie: Tepelne nespracovaná bielkovina z celozrnnej hnedej ryže

Nutričné ​​informácie
Veľkosť porcie: 1 odmerka (21 gramov)
Počet porcií:
- 23 v balení 0,5 kg
- 47 v balení 1 kg

Množstvo v porcii
Kalorií: 80 Kalorií z tuku: 0

% DDD*
Tuky celkom 1g 0%
nasýtené tuky 0g 0%
transmastné tuky 0g **
Cholesterol 0mg 0%
Sodík 230mg 1%
Sacharidy celkom 3g 1%
Vláknina 2g 0%
Cukry 0g **
Bielkoviny 17g 34%
Vitamín A 0%
Vápník 6%
Vitamín C 0%
Železo 15%

*DDD je založené na diéte o 2000 kalóriách. ** DDD nebolo stanovené.

Aminokyselinový profil na jednu porciu:

Alanín 833 mg
Arginín 1159 mg
Kyselina Aspartová 1547 mg
Cystín 408 mg
Kyselina glutamová 2926 mg
Glycín 536 mg
Histidín 380 mg
Izoleucín 991 mg
Leucín 1547 mg
Lysín 870 mg
Metionín 391 mg
Fenylalanín 745 mg
Prolín 1037 mg
Serín 836 mg
Treonín 808 mg
Tryptofán 266 mg
Tyrozín 697 mg
Valín 1023 mg

Grafy:

protein_sunwarrior_aminoacid

protein_sunwarrior_aminoacid_3

protein_sunwarrior_aminoacid_2

Stejně jako v případě každého jiného výživového doplňku, měli byste konzultovat i užití tohoto produktu s lékařem ještě před zahájením stravovacího režimu obsahující tento výrobek.
*Toto vyhlásenie nebolo zhodnotené Úradom pre potraviny a liečivá. Tento produkt nie je určený na diagnózu, liečbu ani prevenciu akejkoľvek choroby.