O SUNWARRIORU

10001333_10152287786248944_976590417_n

Sunwarrior je rozvíjajúca sa spoločnosť so zdravou výživou. Náš záväzok je vyrábať iba tie najlepšie rastlinné potraviny a doplňky stravy, zatiaľ čo presadzujeme humánnosť a chránime našu planétu. Náš cieľ je jasný – osvietiť telo, myseľ i planétu Zem. Tieto naše ideály sa odrážajú vo všetkom, čo robíme, či už je to pestovanie microgreens (malých rastlinných výhonkov) v našej kancelárii alebo vo vyhľadávaní tých najkvalitnejších ingrediencií po celom svete pri vytváraní nového produktu.

Veríme, že rastliny nám poskytujú tie najčistejšie a najvýdatnejšie potraviny, bohaté na antioxidanty, vitamíny, minerály, enzýmy, a tiež fytonutrienty, ktorým ešte len začíname rozumieť. Naše telá sa dožadujú naozajstných potravín, obzvlášť v dnešnej dobe, kedy všetku našu stravu silne spracovávame, čím si odopierajú možnosť využiť všetky ich nutričné ​​výhody.

Je najvyšší čas, aby sme sa znovu vrátili k prírode, ku všetkým nádherným rastlinám, ktoré takmer až čarovne zachytávajú slnečnú energiu a ponúkajú nám ju k úžitku, a vzali si všetko, čo nám tak chýba. Pridajte sa k misii Sunwarrioru a pomôžte obnoviť svoje telo , myseľ, aj celý svet.
Dohromady môžeme naozaj zmeniť svet, jedného bojovníka po druhom.Společnost Sunwarrior uzrela svetlo sveta jedného teplého popoludnia v Arizone počas festivalu Sedona Raw Spirit. Stretli sa dvaja muži s rozdielnymi názormi, ale spoločným snom – vytvoriť spoločnosť a produkt, ktoré by obohatili planétu Zem i jej obyvateľov.
 

 

 

natureboy

Nick Stern začal s odšťavovaním ovocia a zeleniny ešte ako násťročný, čím si ihneď vyslúžil prezývku „Pán Prírodný“. Po dvadsiatke sa naplno venoval kulturistike a ďalšie športy vykonával poloprofesionálne. V tej dobe prevažná väčšina profesionálnych športovcov konzumovala obrovské množstvo zvieracích potravín a ich vedľajších produktov.

Potom, čo jeho pretekárska kariéra skončila, cítil, že je jeho telo zamorené odpadovými látkami a plné bolestivých zápalov. Zameral sa preto opäť na rastlinné stravovanie, bolesť ustúpila a Nick znova pocítil duševnú i telesnú pohodu.Denley Fowlke bol prvýkrát povolaný do zbrane v čase, keď sa stal otcom dvojčiat, ktoré začínali svoje životy bojom so životne nebezpečnými zdravotnými problémami.
Spoločne so svojou ženou Jan  sa vydali na strastiplnú púť s cieľom zachrániť svoje deti. Denley čoskoro spoznal, že veľa odpovedí na otázky týkajúce sa zdravotných problémov môžu byť nájdené v správnej výžive a prírode.

Títo dvaja muži spojili dohromady svoje sny, podnikateľské zručnosti a záujem o životné prostredie a vytvorili Sunwarrior, spoločnosť odhodlanú vytvárať tie najlepšie rastlinné výrobky, a zároveň pestovať ľudskosť a chrániť planétu Zem.

Presvetlite telo, myseľ i našu planétu

Všetka energia pochádza zo slnka. Dokonca aj súčasti tvoriace naše telá sa zrodili v slnečnom žiare. Poslaním Sunwarrioru je vyhľadávať najlepšie zdroje energie – všetky tie zázračné rastliny schopné zachytávať svetlo, a využiť ich v ich prirodzenom stave na prekonanie chorôb, zlepšenie životnej pohody, zvýšenie inteligencie, zdieľanie spoločnej múdrosti, predĺženie života a zníženie negatívneho vplyvu na nás, našich susedov a našu planétu Zem.

Podporte nás prosím v našom poslaní navrátenie ľudskosti do našich životov. Spoločne môžeme naozaj zmeniť svet – jedného bojovníka po druhom.