VITAMIN MINERAL RUSH – stvorený prírodou

VITAMIN MINERAL RUSH

mineral-rush 

Vitamin Mineral Rush: stvorený prírodou

KDE KÚPIŤ

Tekutý Vitamin Mineral Rush pochádza kompletne z nezpracovaných rostlinných zdrojov a neobsahuje žiadne syntetické látky. Tieto prírodné zložky sú nnapchané  fytoživinami, ktoré pomáhajú doručovat náš patentovaný organický rostlinný minerálny komplex a zvyšujú tak jeho využitelnosť.

no-gmo-sunwarrior

Tekutý Vitamin Mineral Rush bol stvorený prírodou, odvozený z organických rastlín alebo rastlín rastúcich vo voľnej prírode. Tieto prírodné zdroje sú spojené, aby vytvorili ideálny raw doplnok stravy nejvyššej kvality. Účinný komplex vitamínu B doplňuje kompletné spektrum minerálov a ďalšie zdraviu prospešné vitamíny.

 •  Žiadna syntetika
 •  Žiadné chemikálie
 •  Žiadné plnidlá
 •  Bez obsahu sóje
 •  Bezlepkový

Rovnako ako v prípade každého iného výživového doplnku, mali by ste konzultovať užitie tohto produktu s lekárom ešte pred zahájením stravovacieho režimu obsahujúci tento výrobok. Uchovávejte mimo dosahu detí. Ak ste osoba dojčiaca, tehotná alebo zvažujúca tehotenstvo, mala by ste zkonzultovať  užívanie tohto produktu s lekárským odborníkom skôr, ako ho začnete užívat.

 

*Toto prehlásenie nebolo zhodnotené Úradom pre potraviny a liečivá. Tento produkt nie je určený na diagnózu, liečbu ani prevenciu akejkoľvek choroby. 

 

Podrobný opis a detailné informace

Kyselina fulvová

Kyselina fulvová (nepliesť  s kyselinou listovou) je prírodná zložka, nachádzajúca sa v bohatom, organickom humuse alebo v akejkoľvek organickej pôde bohatej na živiny. Vzniká pri procese, pri ktorom mikróby rozkládajú organické látky. Tieto mikróby v rámci symbiózy obopínajú korene rastlín. Zatiaľ čo tieto rastliny poskytujú mikróbom ochranu proti slnku a vetru, mikróby slúžia rastlinám ako dokonalý prostriedok pri vstrebávaní  vitamínov a minerálov zo zeme.

Kyselina fulvová nie je ani kyselina, ani minerál, ale malá komplexná  čiastočka s unikátnou schopnosťou priťahovať a udržať negatívne a pozitívne ióny. To z nich robí nepostrádateľného kuriéra vitamínov a minerálov.

 • prepravca živín, pomáhajúca pri trávení, vstrebávaní a asimilácii
 • zlepšuje vstrebateľnosť a biologickú dostupnosť potravín a suplementov
 • polyelektrolyt podporujúcí zavodňovanie
 • má funkciu antioxidantu, vymetá z organismu voľné radikály
 • nabaľuje na seba odpad a toxíny a vyvádza ich von z tela, čím ho detoxikuje
 • zvyšuje produktivitu mnohých enzýmov, zapája sa do procesu trávenia, metabolismu,  syntézy bielkovín, asistuje pri obnove buniek

Vitamíny

Vitamíny v našom Vitamin Mineral Rush pochádzajú iba  z organických rastlinných zdrojov, vrátane veľkého  množstva vitamínov skupiny B a vitamínov D3 z lišajníku. Tekuté skupenstvo tohto silného suplementu napomáha k využitiu dôležitých vitamínov, ktoré telo potrebuje ku správnému fungovaniu. Tieto vitamíny sú užívané v celom našom tele k riešeniu metabolismu a k budovaniu a oprave tkakniva. Mimo iného taktiež slúžiia ako antioxidanty a klúčové súčásti hormónov a neuroprenášačov.

Väčšina ostatných multivitamínov sa spolieha na syntetické látky, vitamíny produkované v laboratóriách za využitia kameňouhoľného dechtu, vedľajších ropných produktov, acetónu, acetylénu, chemikálií a kyselín. Tieto syntetické vitamíny sa nenachádzajú prirodzene v žiadnej strave a majú nepriaznivé vedľajšie účinky. Sunwarrior nepoužíva vôbec žiadnu syntetiku, chemikálie, plnidlá, pojidlá ani umelé prísady. Vitamin Mineral Rush obsahuje iba vitamíny a minerály, ktoré naše telo bez tažkostí rozozná a zúžitkuje.

 • raw veganské vitamíny pro pevnejšie zdravie
 • žiadna syntetika, iba  prírodné rastliny, ovocie, zelenina a bylinky
 • žiadne umelé prísady, ktoré môže telo spracovávať  ako neznámu alebo toxickú látku
 • bohatý zdroj vitamínov skupiny B, beta-karotánu (vitamín A), vitamínu C, vitamínu E a  vitamínu D3

Makrominerály

Vitamín Mineral Rush taktiež obsahuje základné makrominerály, ako sú  vápník, horčík, fosfor, draslík, a síra. Pre lepšiu vstrebateľnosť sú  tieto minerály rozptýlené v tekutine s kyselinou fulvovou.

  • nakoľko dobre vyživujú bunky, navodzujú pocit telesnej i duševnej pohody
  • pôsobí ako základný stavebný kameň pr enzýmy celého tela
  • pomáhajú dôkladne hydratovať
  • sú kľúčovými zložkami metabolizmu i trávenia
  • pomáhajú budovať silné svaly a kosti

Stopové minerály

Stopové minerály zahŕňajú  železo, mangán, meď, jód, molybdén a selén. Sú síce potrebné iba  v malom množstve, ale stále nesmierne dôležité pre transport kyslíka, telesný rast a vývoj, opravu tkanív, zdravie kostí, tvorbu chrupavky a údržbu bunkových membrán. Obsahuje viac  ako 60 ďalších minerálov. Mnoho predstavuje veľký prínos pre naše telo, napriek tomu, že nie sú počítané  medzi základné minerály.

 •  rozpustené v kyseline fulvovej pre ľahké trávenie, vstrebávanie a prijatie
 •  dôkladne vyživuje bunky pre pocit životnej pohody
 •  kyselina fulvová pomáha absorbovať iba takémnožstvo, aké telo vie využiť
 •  ich nedostatok spôsobuje šedivenie vlasov, vrásky a ďalšie projavy starnutia

Nutričné informácie

Veľkosť porcie: 2 čajové lyžičky denne

Počet porcií v balení: 24

Množstvo v porcii % DDD
Vitamín A (organické karotenoidy) 5000 IU 100%
Vitamín B1 (organický rastlinný zdroj)** 4,0 mg 275%
Vitamín B2 (organický rastlinný zdroj)** 2,4 mg 142%
Vitamín B3 (organický rastlinný zdroj)** 4,3 mg 21%
Vitamín B5 (organický rastlinný zdroj)** 4,4 mg 44%
Vitamín B6 (organický rastlinný zdroj)** 2,8 mg 140%
Vitamín B9 (organický rastlinný zdroj)** 1,6 mg 400%
Vitamín B12 (methylcobalamin) 12,0 mcg 200%
Vitamín C (50% extrakt z organickej amly) 60,0 mcg 100%
Vitamín D3 (organický rastlinný zdroj) 520 IU 130%
Vitamín E (organický rastlinný zdroj) 40 IU 133%
Železo*** (organický rastlinný zdroj) 1,0 mcg 5%
Jód*** (organický rastlinný zdroj) 6,3 mcg 4%
Molybdén*** 1,3 mcg 2%
Chróm*** 1,4 mcg 1%
Minerálny komplex 28,0 mcg *
Patentovaná zmes****  Ďalšie zložky: čištená voda, sladidlo steviol-glykosid z rastliny stévia

 

Percentá doporučené dennou dávkou sú stanovené podľa stravovacieho plánu o 2000 kaloriích. Vaša denná dávka sa môže líšiť v závislosti na Vašom kalorickom výdaji. Hodnoty doporučené dennou dávkou sú merané v dobe prípravy produktu.

*Doporučená denná dávka nebola stanovená

** Vitamíny B1, B2, B3, B5, B6 a B9 pochádzejú z certifikovanej organickej zmesi  z guavy, bazalky svätej a extraktu z citrónu.

*** Železo, Jód, Chróm a Molybdén i ostatné stopové prvky pochádzajú z organických rastlinných minerálnych zdrojov. 
****Náš organický minerálny komplex je vyrábaný v prírode a obsahuje stopové množstvo týchto minerálov a prvkov: bárium, bizmut, bór, bromid, vápník, uhlík, cézium, kobalt, meď, európium, gadolínium, gálium, germánium, zlato, hafnium, holmium, vodík, indium, jód, irídium, železo, lantán, lítium, lutécium, horčík, mangán, molybdén, neodým, nikel, nióbium, dusík, kyslík, paládium, fosfor, platina, draslík, prazeodým, rénium, rubídium, samárium, skandium, selén, oxid kremičitý, striebro, sodík, stroncium, síra, tantal, telúr, terbium, túlium, cín, titán, wolfrám, vanád, yterbium, ytrium, zinok, zirkónium.